Ata Yapı Group | Villa Yapımı
393
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-393,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Villa Yapımı

20 yıldan beri süregelen inşaat sektöründeki tecrübemiz ile uzman mühendis ve mimar kadrolarımızla, modern fikirlerimizi bir araya getirerek, hayalini kurduğunuz geleceği yaşamak istediğiniz evlerde oturma fırsatı sunuyoruz.

 

İstediğiniz herhangi bir lokasyonda, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Villa yapımında sizlerin isteğine ve bütçenize uygun olarak tasarım aşamasına başlıyoruz. Sizin tarzınızı yansıtacak, istediğiniz özelliklerde ve görünüşte villa tasarımını yapıyoruz. Bu nokta da gerek mimar ve mühendis kadromuz ile gerek bizim tecrübelerimiz ile sizin fikirlerinizi harmanlayarak  sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

 

Yapım aşamasında ise a’dan z’ye işlerinde uzman ve tecrübe ile yapan çalışanlarımız ile en hızlı ve ekonomik şekilde tüm yapım işlemlerini tamamlıyoruz.

Villa yapımında dikkat etmeniz gereken bir çok madde söz konusu olabilmektedir. Bu maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • İhtiyaçların ve isteklerin belirlenmesi
  • Lokasyon çözümleri
  • Bütçe belirlenmesi
  • İsteğinize göre mimari ve iç mimari tasarım
  • Uzman mühendislik çözümleri
  • Resmi işlemlerin yürütülmesi
  • Kaba inşaat
  • İnce inşaat

Bu süreçlerin ardından, Ata Yapı Group ile geleceğinizi nerde tasarlamak istiyorsanız, hangi evde yaşama fikrinizin varsa, tüm yapım ve yasal süreci biz takip ediyoruz.

 

Geleceğinizi beraber inşa ediyoruz!

Ahşap Ev

Ata Yapı Group olarak  ahşap ev yapan firmalar arasında tecrübemiz ve mimar kadrolarımızla Sizlere Şehirden uzak huzur dolu bir yaşam sunuyoruz.

 

Son dönemde özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanlar arasında, stresli kent yaşamı, kalabalık ve gürültü gibi sebeplerden dolayı giderek popülerlik kazanmaktadır.

 

Ahşap ekolojik, doğallık, dayanıklılık ve zaman testinden başarıyla geçmiş oldukça şık ve kullanılan bir hammaddedir. Ahşabın uzun yaşam döngüsü Kuzey Rusyada 600 – 700 yıldır ayakta olan ahşap evlerin varlığı ile ispatlanmıştır.

 

Ahşap ev yapımında en kaliteli ahşabın kullanılması gerekmektedir. Sağlam ve güvenli duvarlar, pencere ve çerçeveler ile inşa edildiğinde sıcak ve soğuk havayı uzak tutmak için iyi bir yalıtım sağlar.

 

Doğal ve sağlıklı yaşamaya tutkuluysanız ahşap evler sizler için en uygun seçenek olacaktır. Hayallerinizdeki Ahşap evi inşa etmek Ata Yapı Group olarak her zaman huzur dolu deneyim olacaktır!

 

Ahşap ev yapımı’ nda müşterilerimize karşı üç temel sorumluğumuz vardır; sürdürülebilirlik, verimlilik ve projelerin uzun ömürlü olması. Tüm ticari projelerimizde estetik mimari çalışmalar, hatasız mühendislik, kaliteli işçilik ve iç mekan kalitesi unsurları temel ilkelerimizdir.

Lüks Villa

Lüks villalar şehirden uzak, yaşam kalitenizin arttığı, güvenli ve huzurlu bir gelecek, çocuklarınıza bırakacağınız doğal bir miras olmaya başlamıştır.

 

Lüks villa yapımında sizlerin belirlediği lokasyonda arsa tespitinden tüm yasal süreçleri takip ederek tecrübeli mimar ve mühendis kadromuzla sizin istediğiniz tarzı doğru anlayarak hayata geçiriyoruz.

 

Müşterilerimize en iyi inşaat malzemelerini kullanarak, Villa’da yaz-kış yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilen, yazın serin, kışın sıcak ortamı sağlayan lüks villaları Hayalinize göre inşa ediyoruz.

Tiny House

Sizin de hayaliniz şehrin kalabalığından ve karmaşasından uzaklaşıp doğa ile iç içe ve daha minimal bir yaşam tarzını benimseyerek yaşamaksa yalnız değilsiniz! Çünkü son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz “tinyhouse akımı”, daha sınırlı bir alanda daha özgürce yaşamak isteyenlerin favorisi. Ata Yapı olarak bu keyfi yaşamanız için her adımı atıyoruz.

 

Tiny House “Küçük ev” ya da “mikro ev” olarak da bilinir veKüçük yaşam alanı anlamına gelmektedir. Bu minik evler için herhangi bir metrekare sınırı bulunmasa da yaklaşık 10 m² ila 70 m² arasında bir alandan bahsediyoruz.

Tinyhouse modelleri yapımında dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır. Tinyhouse yapımından önce mutlaka nelere ihtiyacınız olduğunu ve ya olacağını düşünerek bir liste yapmalısınız.

 

Tiny House İmalatını yaparken her eşyanın mutlaka birden fazla amaçla kullanılabilir olması yani işlevsel olması oldukça önemlidir. Yaşamınızın çoğunu Tiny House evlerde geçirmeyi planlıyorsanız mutlaka olumsuz hava koşullarına koruyucu olabilecek malzemeler kullanmanızda fayda var.

 

Tekerlekli tinyhouse modelleri çevreci bir yaşam felsefesini desteklediği için yapım aşamasında mutlaka çevreye zarar vermeyecek malzemeler kullanmaktayız

 

Söz konusu minimal yaşam alanlarını hacim olarak hesaplayıp, imar yönetmeliklerine göre asgari ölçülerde planlıyoruz. Çalışmalarımızı profesyonel, yenilikçi ve dinamik ekibimizle değerlendirerek, süreç sonunda kaliteli bir tasarım ortaya koyuyoruz.