Ata Yapı Group | İnşaat Yapımı
411
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-411,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

İnşaat Yapımı

Anahtar Teslim İnşaat

Ata Yapı Group Anahtar teslimi projelerde , tedarikçi, alt yüklenici ve bünyesinde barındırdığı tüm uzman kadrosu ile aktif tüm rollerini üstlenmektedir.

 

Ata Yapı Group tecrübeli mühendisleri, mimarları, Proje yöneticileri ilesizler için en güvenli şekilde hayalinizi gerçekleştirmek için çalışırlar.Ata Yapı Group talep edilen tüm tedarik, kaba inşaat ve ince inşaat aşamalarını kendi kadrosu ile tamamlamaktadır.

 

Her geçen gün gelişen ve büyüyen inşaat sektöründe hemen her alanda faaliyet gösteriyoruz. Projenin büyüklüğüne ve küçüklüğüne bakmaksızın tüm dengeleri de gözeterek detaylara göre ekip oluşturuluyor, anahtar teslimi projede kullanılacak olan malzemeleri tedarik ederek süreci profesyonel ekiple koordine ederek birlikte yönetiyoruz.

 

Anahtar teslim projelerini yürüttüğümüz konum neresi olursa olsun temel gayemiz inşaat sektöründe ön plana çıkan ve adından seneler geçtikçe de söz ettiren yapılar ortaya çıkarmak ve anahtar teslim sahiplerine üstlendiğimiz projeleri anahtar teslimiyle birlikte sorunsuz şekilde teslimatını yapabilmektir.

Kaba İnşaat

Kaba inşaat, tanımı yapının %40 oranında tamamlanması,henüz iç sıvası bitmemiş, boyamamış, tesisatları döşenmemiş, aydınlatma bitirilmemiş, çerçeveleri takılmamış inşaat anlamına gelmektedir..

Kaba inşaata ilk önce hafriyat ile başlanır. Gerekli inşaat işlemleri yapıldıktan sonra projeye göre harita mühendisi tarafından belirlenen noktadan temel kazısı yapılır. Temelin derinliği zeminin yapısına, yapılacak yapının projesine ve mimari özelliklerine göre değişmektedir.

 

Kaba inşaat bina sağlamlığını etkileyen en önemli unsurdur. Kirecin kaliteli olması, demirin sağlam olması, tuğlaların sağlam olması bu nedenle son derece önemlidir. Kaba inşaat raporlarında malzemelerin hangi oranda kullanıldığı görülmektedir. Bu yüzden kaba inşaat listesinde görülebilecek malzemeler binanın bir nevi ileriye dönük kalitesi ya da kalitesizliğini göstermektedir.

Bina Boyama

Dış cephe boya uygulamalarındafarklı kalitede boyalar kullanılır. Her boyanın ücreti ve faydaları bir diğerinden farklıdır. Uygulanan binaların dış cephe kısımlarında kaliteli boya kullanılmış ve tecrübeli uzmanlar işlemi yerine getirmişse bu durum binaların ısı yalıtımına gereken etkinin sağlanması mümkün olur. Kaliteli bir boya ile dış cephelerin kaplanması aynı zamanda ısı yalıtımı açısından yüzde onluk bir etki bırakır.

 

Ata Yapı Group müşterilerin beklentileri dâhilinde kaliteli en kaliteli malzemeleri kullanarak gereken  hizmeti sunar. Aynı zamanda firmamız hizmetleri sayesinde siz de kolay bir şekilde binalarda aranılan nitelikli çözümlerden yararlanabilirsiniz. Düşük maliyetler ve yüksek kalite beklentisi nedeni ile ön plana çıkan çözümler için güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Yıkım Kırım & Tadilat

Kırım, yıkım ve moloz atım işleri firmamız tarafından uzun zamandır başarı ile yapılan işlerdendir. Fayans, sıva, şap, mozaik, duvar, beton, bina gibi aklınıza gelebilecek her yerde ve her cinsteki malzemede kırım ve yıkım hizmeti veriyoruz.

 

Kırım Döküm Tadilat gibi hizmetler doğru etütler ile analiz etmekte ve zeminin hazır hale gelmesini sağlamaktadır.

 

İnşaatlar ve fizibilite raporlarını inceleyen uzmanlarımız en doğru analizleri yaparak yüksek teknolojili araçlar ile hafriyat hizmeti sunmaktadır.

 

Ata Yapı Group bünyesinde bulunan yüksek teknolojiye sahip araçlar ile kırım döküm tadilat hizmetlerini en iyi şekilde sunarak projenin yapım aşamasına hazırlanmasını sağlamaktadır.