Ata Yapı Group | Mimarlık & Dekorasyon
395
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-395,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Mimarlık & Dekorasyon

Tecrübeli ve Uzman Mimar Kadromuzla Yenilikçi, çağdaş ve hayalinizdeki işlevsel niteliklelereve  sahip mekanlar dizayn ederek projelerinize değer katmayı amaçlıyoruz.

 

Ata Yapı Group olarak  iç mekan tasarımı ve anahtar teslim tadilatlar yapan mutfak banyo yenileme yapan bir projeleri üretip, bunları yaparken modern, teknolojik ve aynı zamanda sanatsal niteliklere sahip özgün mekanlar tasarlamayı hedefliyoruz.

 

İç mimar dış mekan şartlarını gözeterek oluşturulan mekan işlevini tasarımla bütünleştirerek tek ve özgün tasarımları ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Bizlere verdiğiniz ipuçları sayesinde tüm mekanda bir anlam bütünlüğü oluştururuz. Bunun amacı detaycı sanat anlayışı ile mekanı parçalayıp tekrar bir araya toplamaktır.

 

Her alanınıza değer veriyor ve en verimli kullanımlarınız için yaşam alanlarınızı planlıyoruz.

Mutfak Dekorasyon

Mutfak tadilatı için tecrübeli uzmanlar yardımıyla bir planlama ve akılcı çözümlere üretiyoruz. Mutfak alanlarını doğru ve akılcı bir planlama ile organize edilereken uygun çözümleri hayalinizdeki mutfak ile birleştirerek size sunuyoruz.

 

Mutfak tadilatı ve dekorasyonunda kalite çok önemlidir. Banyo tadilatında ve dekorasyonunda nasıl kalite önemliyse ve işçilik önemliyse mutfak tadilatı ve dekorasyonunda da kaliteli için çok önemlidir.  Bu kaliteyi etkileyen en önemli faktör kullanılan malzeme daha sonra ise işçilik gelmektedir.

Banyo Dekorasyon

Ata Yapı Group olarak Banyo tadilat ve dekorasyonlarımızda En kalite malzemeleri ve konusunda tecrübeli uzmanlarımızı kullanmaktayız.

 

Banyo dekorasyon ve tadilatı yaptırırken asla kaliteden ödün vermemeniz gerekmektedir. Bizler sizin için en uygun fiyat garantisi ile isteklerinizi projelendiriyoruz ve hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ofis Dekorasyon

İş yeriniz için kaliteli ve şık bir şekilde gözükmesini istiyorsanız profesyonel hizmet almanız gerekiyor. Ofisinizin kalitesinin yüksek olması Çalıştığınız mimarların bu konudaki tecrübesiyle alakalı olduğunu bilmelisiniz.

Eğer bu konuda tecrübesi olmayan kişiler ile çalışırsanız Çok fazla para verip hem tarzınızı yansıtmayan bir ofise sahip olmak zorunda kalırsınız.

Bu detaylara dikkat ettiğiniz takdirde hem rahat bir ofiste çalışacak hem de müşterilerinizi çok daha konforlu bir ortamda ağırlayacaksınız.

 

Ata Yapı olarak Ofis tasarım konusunda alanında uzman insanlarla çalıştığımız için dekorasyon yaptığımız ofisin büyüklüğü ya da şeklinin bir önemi bulunmuyor.

 

Her metrekare alan için ofis tasarımı yapılabiliyor. Dar mekanlar için farklı aydınlatmaların kullanılması ofis tasarımları arasında en sık kullanılan yöntemlerdendir.

Mağaza Dekorasyon