Ata Yapı Group | Projelendirme Sistemi
762
post-template-default,single,single-post,postid-762,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Projelendirme Sistemi

a

Projelendirme Sistemi

Projelendirme Sistemi ile Kentsel Dönüşüm ve Arsa Geliştirme Projelerinde belirlenen zaman içerisinde siz mülk sahiplerine, projeyi geliştirme ve yatırımcı firmalar ile buluşturma hususunda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak süreci en kısa sürede neticelendirmekteyiz.

Bu sistemde siz mülk sahiplerine yaptığımız fizibiliteler neticesinde isteklerinizi ortaya çıkarıyor, mimari etüt çalışmalarını, teknik ve hukuki şartnameleri sizlere hazırlıyoruz. Hazırlanan ve belirlenen şartlar doğrultusunda, şartları kabul eden uygun yatırımcı firmaları araştırıyor ve sizlere uygun olanı birlikte seçiyoruz.

Seçtiğimiz firma ile iskan sürecine kadar, sizleri bu hususla alakalı, gerekli her konuda bilgilendiriyor ve yönlendiriyoruz.

 

ATA YAPI olarak olarak siz mülk sahiplerine özellikle önerdiğimiz sistemimiz Projelendirme Sistemidir. Bu sistem ile defalarca teklif toplayarak kafa karışıklığına ve kişisel ranta hizmet etmek yerine, bina yönetimi veya parseller üzerinde bir komisyon heyeti kurarak merkezi bir yönetimle hareket ediyor, sizlerin isteği doğrultusunda yeniden yapılacak projenin optimal şartlarını belirliyor,  profesyonel bir çalışma ve güven içerisinde şartlar belirlendikten sonra en uygun müteahhit firmayı sizlerle birlikte kararlaştırıyoruz.

No Comments

Post A Comment