logo

Zuhurbaba Mahallesi Gençler Caddesi No:18/2

Bakırköy | İstanbul
info@atayapigroup.com
0 ( 212 ) 542 1 282 ( ATA )
0 ( 538 ) 889 81 79
0 ( 532 ) 477 57 94

Ata Yapı Group | Hizmetlerimiz
184
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-184,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Hizmetlerimiz

Yapı & İnşaat

a

ATA YAPI GROUP,

İnşaat deneyimi ve kaliteli mühendisliği ile teknolojinin son teknik imkanlarını kullanılarak, insanın doğasına uygun sosyal yaşam alanlarını bütünleştiren yapılar projelendirip inşa eden, bunun yanında sağlam ve depreme dayanıklı yapılarla ailenize ve size güvenli bir hayatın kapılarını açıyor.

 

İnşaat ve Yapı sektöründe hizmet veren ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz; İstanbul ( Yeşilköy, Bahçelievler, Avcılar , Çatalca ), Tekirdağ, Manisa ve Çerkezköy ’de bir çok projeye imza atmıştır.

 

Kentsel Dönüşüm alanında kendini geliştirmiş ve kadro ve ekipmanını bu yönde gelişen yeniliklerle donatmıştır. Deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binalarınızı Kentsel Dönüşüm Kanunu ile kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda ATA YAPI GROUP’a başvuruda bulunup aileniz ve kendiniz daha güvenli bir hayatı için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Bu çerçevede; Sondaj Çalışmaları, Karot Çalışmaları, Sismik Ölçümler yaparak en kısa sürede başvurunuzu projelendirerek çalışmanızı sonuçlandırmaktadır.

 

Araştırmacı, yenilikçi kimliği ve ince detaylar üzerinde titizlikle durması sayesinde, çağdaş yaşam alanlarının altına imza atmaya devam etmektedir.

Yapı & İnşaat Projelerimiz

Hizmetlerimiz

Kentsel Dönüşüm

a

Deprem Risk Raporu sonucuna göre deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binalarınızı, Kentsel Dönüşüm Kanunu ile kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda Ata Yapı Group’a başvuruda bulunup aileniz ve kendiniz daha güvenli bir hayatı için ilk adımı atabilirisiniz.

Kentsel Dönüşüm Kanunundan yararlanabilmeniz için Apartman, Site veya Yapı adasındaki tüm binalarınız için Ata Yapı Group’a başvuruda bulunarak binalarınız için Deprem Risk Raporu almanız yeterlidir. Başka yerleşim bölgelerine kaydırılma korkusu yaşamadan şuan evlerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz.

 

 

Kentsel Dönüşümün Avantajları Nedir?

 

Kentsel Dönüşüm Türkiye’deki eski, depreme dayanıksız, ekonomik ömrünü tamamlamış tüm binaları kapsamaktadır.    Kentsel Dönüşümden iskanlı, kat irtifaklı binalar ile arsa tapulu kaçak binalar, gecekondular da yararlanabilir.

Binanın yeniden inşaatı ve tüm kararlar için binada 2/3 çoğunluk yeterlidir.Yeni binanızı istediğiniz müteahhide yaptırabilirsiniz.Eski, depreme dayanıksız binanız, Kentsel Dönüşüm ile depreme dayanıklı hale gelecek ve çocuklarınıza güvenli bir mülk bırakacaksınız.

Kentsel Dönüşüm kapsamına giren binanızın yeniden inşaası sırasında TÜM BELEDİYE HARÇLARI, NOTER HARÇLARI, VERGİ MUAFİYETLERİNDEN yararlanabilirsiniz.

 

 

Kentsel Dönüşümünden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

 

Kentsel dönüşümden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken, Ata Yapı Group’a gelmeniz yeterlidir. Ata Yapı Group Deprem Risk Raporu’nu hazırlayıp Bakanlıktan sizin için onayını çıkararak binanızı Kentsel Dönüşüm kapsamına sokulacaktır.

Kentsel Dönüşüm Sürecinde Ata Yapı Group olarak uzman kadromuz ve güvenilir çözüm ortaklarımız ile müşterilerimize her konuda destek vererek yeniden inşaa etmenizi sağlıyoruz.

Kentsel Dönüşüm Projelerimiz